PERABET FİRMA BİLGİLERİ

Hakkımızda Perabet , Online Gaming sektöründe 10 yılı aşkın yöneticilik deneyimi olan bir ekip tarafından 2012’de projelendirilmiş ve Ocak 2013 tarihinde faaliyete geçmiştir. Perabet markası 18 yaş ve üzeri yetişkinlere online oyun kapsamında en iyi hizmeti vermek üzere hayata geçirilmiştir ve E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresine kayıtlıdır. Perabet markası Curacao lisanslıdır. Lisans No: Lic.8048/JAZ Sitedeki tüm faliyetler Curacao Gambling Komisyonu’nun verdiği 8048/JAZ nolu lisans ile yürütülmekte ve denetlenmektedir. Perabet markası'nın bütün teknik altyapısı PronetGaming tarafından sağlanmaktadır. The Perabet brand is registered address at E-Commerce Park Vredenberg,Curacao and the office is at Landhuis Groot Kwartier,Groot Kwartierweg 12,Willemstad.

Genel Bakış

Güvenilirlik
Bahis Oranları
Finansal İşlemler

Genel Puan

Özet : Perabet'e kullanıcı oylaması ve yorum yaparak site ziyaretçilerimize yardımda bulunabilirsiniz...

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)
57
Hakkımızda

Perabet , Online Gaming sektöründe 10 yılı aşkın yöneticilik deneyimi olan bir ekip tarafından 2012’de projelendirilmiş ve Ocak 2013 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Perabet markası 18 yaş ve üzeri yetişkinlere online oyun kapsamında en iyi hizmeti vermek üzere hayata geçirilmiştir ve E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresine kayıtlıdır.

Perabet markası Curacao lisanslıdır. Lisans No: Lic.8048/JAZ

Sitedeki tüm faliyetler Curacao Gambling Komisyonu’nun verdiği 8048/JAZ nolu lisans ile yürütülmekte ve denetlenmektedir.

Perabet markası’nın bütün teknik altyapısı PronetGaming tarafından sağlanmaktadır.

The Perabet brand is registered address at E-Commerce Park Vredenberg,Curacao and the office is at Landhuis Groot Kwartier,Groot Kwartierweg 12,Willemstad.

7 yorum

  1. Arkadaşlar benim perabette üyeliğim var fakat memnun degilim memnun kaldıgınız bir site var mı?

  2. tekfur-constatine

    teşekkürler perabet 1183 TL paradan bana pay olark verdiğin 200 tl yatırımım için diğeride sana zehir zıkkım olsun. bunu ister dikkate alın ister almayın … kazığı yiyen öğrenir.

  3. eski peradan eser yok uzak durun

  4. kesinlikle katılıyorum size *yeterlibu kadar*

  5. gerçekten dediğiniz gibi mi bu arkadaşlar param var içerde endişelerim arttı.

  6. Ebru hanım dedikleri gibi ve ötesi sen paranla helalleş:D

  7. gerçekten hıorsız bir site uzak durun lanet gelsin üye olduğum güne .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

seventeen + 7 =